Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap kihúzták mindkét felső...

Tegnap kihúzták mindkét felső bölcsességfogamat! Hogy egyek? Rághatok? Hol? Hogyan? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:

NEm szoktak mindkét oldalról húzni!

Olyan van hogy jobb alsót és jobb felsőt egyszerre, de hogy jobb felsőt és bal felsőt :S

2010. máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első írónak..Pedig szoktak így is fogat húzni..Én is nemsokára megyek két fölső bölcsességfog húzásra..nekem is egyszerre fogja kihúzni a doki..Jelen pillanatban most egy kicsit irigykedem a kérdezőre,mert ő legalább már túl van rajta..Én iszonyúan félek...Annyira rettegek,hogy attól tartok le is mondom vagyis nem megyek el a dokihoz...

Légyszíves meséld már el mennyire fájt...(mármint,hogy sokáig tartott??)

2010. máj. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi, de ez így akkor is baromság hiszen napokig nem fogsz tudni kajálni,mert egyik oldalon se fogsz tudni rágni
2010. máj. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én magán szájsebész orvoshoz járok, aki nagyon is tudja a dolgát, nem hiába nincs időpont 3 hétre előre nála...

Múltkor kihúzta egyik alsó bölcsességfogamat, az kb. 20 másodperces manőver volt, a mostani kicsit több meg kicsit szarabb volt, bár most mindkét felsőt kihúzta... Engem rendesen beérzéstelenített, nem éreztem semmit csak egy kis reccsenést meg amikor szedi ki egy kis feszítő-fájó érzés, de csak kb. pár másodpercig és vége is, szóval ki lehet bírni nem kell félni tőle, ha nagyon fáj akkor szólni kell és adnak még érzéstelenítőt! Nem lesz gond, nyugalom, csak bátran! :)


Valaki válasz a főkérdésre??

2010. máj. 12. 14:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mert azért én rágok mindkét oldalon tudok, csak kicsit előrébb nem olyan hátul! Csak attól félek, hogy kajamaradék ne menjen bele. De állítólag a bölcsességfogakat nem is használjuk nagyon szóval lehet túlzottan is óvatosan rágok... Nem tudom helyes-e...
2010. máj. 12. 14:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy nem használod/használtad a fogad de attól a lyukba még a kaja most simán bele megy
2010. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen ettől félek én is, bár próbálok úgy nyelni, hogy elkerülje a sebet és hát nem telibeharapom a zsemlét vagy púpozottan kanalazok, hanem csak apránként kicsiket! Igaz tart egy óra hosszáig amíg megeszek valamit. Na de persze nem ilyen grízes meg mákos tésztákat eszem, mert azok tuti belemennének!
2010. máj. 12. 14:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is fura, hogy két oldalon húztak. Nekem is ki kellett húzni a két alsót, de egyszerre csak egyiket húzta ki. Amúgy én is szájsebészhez járok.

Így, hogy csak az egyik van kihúzva alig tudok enni. El se tudom képzelni ha mindkettő ki lenne húzva. Amúgy neked nem dagadt fel? Nekem már egy napja fel van dagadva.

Összevarrta? Mert ha igen akkor kisebb az esélye, hogy belemegy valami.

2010. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!