Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 törött fog húzása, belefogok...

2 törött fog húzása, belefogok halni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szerdán megyek fogorvoshoz hogy kihúzza két eléggé törött rágófogamat. az egyik bal oldali utolsó és a jobb oldali utolsó előtti.

Azt mondta hogy simán nem fogja tudni kiszedni, hanem előbb szétfúrja és darabokban húzza ki.


Nem tudjátok elhinni mennyire félek. egésznap remegek tőle.

van is okom rá? volt valakinek hasonló?


2017. ápr. 9. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Kapsz érzéstelenítőt. Nem fogod érezni, de elég kellemetlen az a tudat, hogy éppen szarrá fúrják a fogaidat. De ha ez nem zavar téged, nincs ok az aggodalomra.
2017. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát igen. éppen emiatt félek én is..a hangjától.

Persze szedációval lesz, meg kapok fejhallgatót nyugtató zenével csak attól félek hogy ha meglátom az injekciót és hallom a fúrást akkor nem fog sokat használni.

2017. ápr. 9. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyel több ok arra, hogy normálisan mosd a maradék fogad
2017. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
normálisan mostam és mosom is. az egyik szimplán lyukas lett egy picit és mikor általános suliban elsős voltam akkor iskolafogászatnál hagytam h az orvos elkezdje fúrni..ami sose lett befejezve mert azóta is egészségtelen vélelmem van az injekciótól és fogorvostól. A másik meg kaja közben eltört és így tovább.
2017. ápr. 9. 14:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, belehalsz :D


Komolyra fordítva a szót, nincs mitől félned. Mindent érezni fogsz, de nem fog fájni. Tényleg nincs mitől tartani.

Egy asszisztens

2017. ápr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!