Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fizetés fogorvosnál hogy működik?

Fizetés fogorvosnál hogy működik?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni , hogy hogyan működik a fizetés fizetős fogorvosnál.Minden alkalommal kell, vagy csak ha egy ketelés végére értünk. A dokinak kell v asszisztensepnek, ott hekyben v csekket kapok v hogy kell? Válaszokat előre is köszönöm.
2017. ápr. 28. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez eltérő, én voltam már olyannál, ahol a legvégén kellett, de olyannál is, akinél minden alkalom után, de a számlát a legvégén kaptam meg.
2017. ápr. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Asszisztensnek fizettem általában.
2017. ápr. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van hol a dokinak, van ahol asszisztensnek, ahol én jártam idáig (két helyen), ott minden alkalommal kellett fizetni az akkori kezelésért. Pár helyen egészségkártyát is elfogadnak, többi helyen készpénzes fizetés.
2017. ápr. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De mindent meg lehet és meg kell beszélni.
2017. ápr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!