Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfoggal mit kezdjek?

Bölcsességfoggal mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Azt a problémát észlelem 2 napja, hogy a bal hátsó bölcsességfogam körül valami nincs rendben. Már rég kinőtt mind a 4 (lekopogom eddig semmi bajom nem volt a fogaimmal) de ez most zavar. Olyan mintha feltörné az ínyem körben, és egy kis része jobban belóg ami meg karcolja a nyelvemet. Ha meg ráharapok nem fáj csak azt érzem mintha érzékenyebb lenne. Lyukas sem lehet mert nincs rajta elváltozás és tavaly év végén voltam egy átnéző vizsgálaton.


Másnak van vagy volt már ehhez hasonló eset?


2017. ápr. 28. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nőtt még ki teljesen és most indult meg megint. Nekem is szokott olyan lenni hogy érzékeny az ínyem. Mintha megsérült volna a bölcsesség fognál és azt hittem én is hogy kint van teljesen, de nem volt.
2017. ápr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is befele nőtt a jobb alsó ugyan ez a gond , ha zavar és nem bírod távolíttasd el de sajna drága lesz :(
2017. ápr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!