Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hova forduljak segítségért?

Hova forduljak segítségért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintem depressziós vagyok és szeretném kideríteni, hogy ez tényleg így van-e, de nem tudom, hogy hol vizsgálnak ilyet. Ha valaki tudna konkrét intézményt mondani, azt nagyon megköszönném. Esetleg azt lehetne, hogy ma kérek időpontot és holnap már megyek is?



2016. jan. 7. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Először keress fel egy pszichológust. Ő majd eldönti, hogy tovább küld- e szakorvoshoz.
2016. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű, szerintem menj el a háziorvosodhoz, mond el neki a panaszodat, majd ő továbbküld a megfelelő szakemberhez. Pszichológushoz én még elég könnyen eljutottam, de van, hogy ott is várni kell, viszont pszichiátertől egy márciusi hónapban kaptam időpontot május végére...Szóval több, mint két hónap. Ez elég durva, de sokan tapasztalják, talán ha szükséged van rá, Neked gyorsabban összejön, viszont semmiképp nem egyik napról a másikra
2016. jan. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!