Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon félek a fogorvostól,...

Nagyon félek a fogorvostól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a fogorvostól, utoljára 1 hónapja voltam, de akkor is annyira féltem hogy nem bírt semmit sem csinálni. Holnap megint megyek, nagy eséllyel a fogamat tömik. Mit csináljak hogy leküzdjem a félelmem?
2017. máj. 2. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Harapj egy zsebkendőre.
2017. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél be valami enyhe nyugtatót!
2017. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aha... És akkor majd az orvos lesz a hibás, mert az ottani fájdalomcsillapító reakcióba lép a bolti szerekkel? Okos... Nagyon okos...

Kicsit gondolkodni is kéne..

2017. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

fogtömés az nem nagy dolog.

nem kell félned, nem fog bántani a fogorovos, csak jót akar neked.

ennyi.

magadban kell leküzdened ezt a félelmet, mi nem tudunk segíteni

2017. máj. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

# 3/4 Időpont ma 20:12

Te miről beszélsz?!

Évtizedek óta, ha fogorvoshoz megyek,beveszek egy ( ha tudom hogy komoly lesz a dolog, kettő) nyugtatót. Az elmúlt néhány évben pld. 0.25-ös Frontint. Az érzéstelenítő nem lép ezzel "reakcióba", pláne, hogy szólok róla az orvosnak, így tudja milyen érzéstelenítőt adjon, és mennyit.

Ja, és ezt nekem annak idején a doki tanácsolta, mert a félelemtől szabályszerűen remegtem, és ő mondta, hogy így nem tudja megcsinálni sérülés nélkül a beavatkozást.


Ilyen erővel senki ne menjen fogorvoshoz érzéstelenítéses kezelésre, aki bármilyen gyógyszert szed? A vérnyomáscsökkentő, a koleszterin-csökkentő, a véralvadásgátló, az antibiotikum, etc....


"Kicsit gondolkodni is kéne.."

Megfogadhatnád a saját tanácsodat!

2017. máj. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!