Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon félek a fogorvostól,...

Melody72 kérdése:

Nagyon félek a fogorvostól, én tényleg sehogy nem tudom rászánni magam, tudom, hogy magamért tenném de még akkor sem. Fogalmam sincs, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A suliorvosunk alkoholista volt, folyton rosszul fúrta ki a fogam, egyszer olyan mélyre fúrt, hogy oda már tuti kellett volna érzéstelentő, mégsem adott, be is könnyeztem miközben csinálta... Ezek miatt mégjobban félek.

Hallottam olyan fogászatról, ahol ha félsz akkor valahogy máshogy bánnak veled vagy nem tudom.



2017. jan. 4. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan fogorvoshoz menj akit sokan ajánlanak, ő biztos jó. Meg amúgy egy tipp, menj fiatal orvoshoz. Én is most egy max 30 éves fogorvoshoz járok és rengeteg türelme van. Meg akkor szerintem jobban is érzed magad, meg mersz szólni hogy kérsz egy-két percet mert nem tudom, rosszul vagy, elfáraft a szád stb.
2017. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha előtte pihennék akkor sem lenne jobb szerintem:( Ha mielőtt csinál valamit a fogaimmal elmagyarázná, és mondaná hogy milyen érzés lesz akkor talán jobb lenne...
2017. jan. 4. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen magánfogorvos, nem is egy, érdeklődj ismeretségi körödben és ahhoz menj , akit sokan ajánlanak.
2017. jan. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém pl. folyamatosan mondja, hogy most mit csinál. Menj egy jó maszekhoz és meg se érzed majd.
2017. jan. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is gyerekkorom óta rettegek a fogorvostól. Meg is látszik a fogaimon, de pár hónapja elszántam magam és kerestem egy jó maszekot. Még az érzéstelenítő injekció előtt zsibbasztó zselét is ad. Eddig volt egy húzás és harmadik alkalommal megyek vissza gyökérkezelésre, de nem érzek semmit. Neked is ezt ajánlom. Minél tovább vársz, annál jobban fog fájni a fogad ahogy romlik és nagyon sokba fog kerülni megcsináltatni.
2017. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudnátok ajánlani egyet a XV.ker-ben? Egy ilyen jó lenne ahol a szuri előtt ad olyan érzéstelenítő zselét mert amiket találtam ott nem adnak és nem mondanak semmit... Már egy éve nem voltam mert nagyon félek, eddig fél évente mentem.
2017. jan. 9. 15:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Maszek helyen se adnak minden injekció előtt zselét. Attól függ, hogy hova kell szúrni. Pl. én alulra sose kaptam, mert ott az arcizmomba bökött.
2017. jan. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!