Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtréner (myofunkcionális...

Fogtréner (myofunkcionális tréner) használata ragasztott fogszabályzó mellett? Van valakinek tapasztalata? Többi lent.

Figyelt kérdés
A fogorvosom azt mondta, ezzel a kivehető készülékkel lerövídíthető a fogszabályzás időtartama, azaz a ragasztottat hamarabb le lehetne venni. Emellett még szebb és tartósabb lenne az eredmény. Használta valaki együtt a ragasztottal? Érdekelne, ki mit tapasztalt, és hogy tényleg így van-e, megéri-e, mert nagyon jól hangzik, de nem is pénz. 24/L

2017. máj. 5. 15:15
 1/1 anonim válasza:
Sziasztok! Én már 2 hónapja használom. Igazán szembetűnő a változás. Előre harapás( alsó állkapocs sokkal hátrébb zárt a felsőhöz viszonyítva), illetve mélyharapás kezelésére kaptam az állandó mellé. Egész éjjel hordom és nappal is beteszem változó időre. A fogaim szétzúzódtak, vándorolnak, össze vissza.(ív csere majd megoldja 3 hét alatt, ezt a választ kaptam rá) Szerintem még 2-3 hónap és a helyén lesz minden. Ezután kapok egy erősebb ívet még 3 hónapig, ezt is kell még viselnem a végéig és lekerülhet.
2019. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!