Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Két évig viseltem állandó...

Két évig viseltem állandó fogszabályzót, utána több hónapig, talán egy évig éjszakait (nem emlékszem pontosan). Ennek már több, mint négy éve. Most viszont azt vettem észre, hogy mintha kicsit visszaálltak volna a fogaim. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem súlyos, de én látom a tükörben, hogy egy picit elmozdultak az eredeti helyükre. Mit csináljak? Egy csomó pénzt kidobtak a szüleim a fogszabályzómra, nem szeretném, ha ennél netalán rosszabbodna a helyzet. Kezdjem el ismét viselni az éjszakait?
2017. jún. 8. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el fogorvoshoz, vidd az éjszakaid. Ő eldönti h az jo-e, elég-e, kell-e uj, vagy esetleg ismét állando. Mást nem tehetsz.
2017. jún. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy ragasszon fel egy "sínt " a belső részére a fogsorodnak, amit sokan életük végéig hordanak. Ez egy àllandó valami, és nem hagyja visszaállni a fogakat. Nekem is ilyet tett fel, egyből miután leszedte.
2017. jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nőnek a bölcsesség fogaid? Az is okozhatja
2017. jún. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában vissza szoktak állni, ha nem elég jól van megcsinálva...
2017. jún. 11. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!