Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihúzott fog után (hetekkel...

Kihúzott fog után (hetekkel kiálló valami a fog helyén)?

Figyelt kérdés
Sziasztok, foghúzásom óta eltelt vagy 2-3 hét jobb alsó 6-ost húzták ki, nem tört bele minden ki jött. Pár napig utánna még fájt, majd elmult, nincs begyulladva se semmi ilyesmi. Pár napja ki jött egy nagyon vékony kis darab, a fogam helyéről (kiesett) kb 4 mm hosszú és 2 mm vastag lehetett, olyan volt mint egy kis reszelő. Most nézem a fogam, és a helyéről egy kb 5-6 mm magas 3-4 mm széles valami áll ki, úgy tudnám elmagyarázni, mintha egy nagy T betű lenne, és a T betű talpa be van szúrva az inyjembe. Ez mi lehet? Nem fáj se semmi, csak úgy ott van. Ez is ki fog esni? Jövőhét hétfőn megyek kontrollra fogorvosomhoz.

2017. jún. 20. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Foghúzásnál általában törik a fogat körülvevő csont. Valószínű, hogy egy csontszilánkot érzel. Ne piszkáld, mert begyulladhat, inkább menj vissza a fogorvosodhoz minél előbb, aki érzéstelenítésben eltávolítja a csontszilánkot.
2017. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hétfő jó vissza menni? És muszály kiszednie? Nem jön ki magától
2017. jún. 20. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jon ki magatol. Nekem begyulladt, nem fajt, nem is mentem vissza hamarabb, ma voltam es mondtak, hogy ott van. Egyebkent nekem nem fajt, amikor kiszedtek, nem is erzestelenitettek, kicsit kellemetlen volt, de gyorsan megvolt.
2017. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ki jön az néha magától :D Nekem is kaja közbe kijött...
2017. jún. 21. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!