Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Két fog között lejött az íny?

Két fog között lejött az íny?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Észrevettem ma, hogy metszőfogamnál két fog között az íny levált.


[link]


bekarikáztam a helyet ahol lejött.

Eléggé megijedtem, mit tudok csinálni?


Illetve lenne még egy kérdésem ha már felteszek egyet. Bal oldalt az utolsó 3 fogam fent eléggé fogkőves és begyulladt az ínyem. Eléggé kellemetlen és fáj is ha nevetek.


magándokimtól kértem időpontot ő azt mondta hogy jövőhét kedd. ha addig végigszenvedem megeshet hogy nagyobb kár fogja érni az ínyem és menjek gyorsan a helyi tbs fogorvoshoz?

Ez am azért is fúra mert 3hónapja voltam fogkőlevételnél és elméletileg ott nem kéne lennie semminek.


2017. jún. 27. 17:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Egyértelműen írta a kérdező, hogy az ínylejövés elöl, a fogkövesedés hátul jelentkezett.
2017. jún. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Írta, hogy hátul fogköves, ami nem jelenti azt, hogy elől nem lehet. Egyáltalán nem mindig látványos a fogkő, pláne ha az ínyhez van közel, de okoskodjál te is egy normális válasz helyett.
2017. jún. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de attól, hogy te szabad szemmel nem látod még igen is lehet fogköves!!
2017. jún. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Nem haragszom de sima a felulete.

Igy nem fogkoves.

2017. júl. 1. 07:11
 15/21 anonim ***** válasza:
A szuvasodás az ínyed alatt is elkezdődhet amit márpedig sehogy nem látsz.
2017. júl. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
rózsaszín az ínyem,mosni szoktam az ínyemnél is. sosincs lepedék és ínysorvadásom +3hónapja fogkővet leszedték. na mindegy, majd kedden a dok megmondja mi a nyomorom.
2017. júl. 1. 08:45
 17/21 anonim ***** válasza:
Az is lehet valamivel felsértetted. Öcsémnek is ez van. Ráharapott egy kemeny almára és azóta az az íny neki sem tapad a fogához.
2017. júl. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

12. "ami nem jelenti azt, hogy elől nem lehet. Egyáltalán nem mindig látványos a fogkő"

Akkor miért nem ezt írtad egyből, te nagyokos? Ahelyett, hogy osztod a kérdezőt, pedig egyértelműen ír, csak te nem írsz egyértelműen.

Csak azért írtam, mert láttam, hogy itt örjöngsz, és még ő kér bocsánatot, amiért nem tud a gondolataidban olvasni. Azért már kicsit álljunk meg!

2017. júl. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Akkor miért nem ezt írtad egyből, te nagyokos? Ahelyett, hogy osztod a kérdezőt, pedig egyértelműen ír, csak te nem írsz egyértelműen.

Csak azért írtam, mert láttam, hogy itt örjöngsz, és még ő kér bocsánatot, amiért nem tud a gondolataidban olvasni. Azért már kicsit álljunk meg!"


Mondd csak, fogyatékos vagy?

2017. júl. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Rendbejott a inyef,kerdezo? Mi hasznalt? Nekem is levalik az inyem
2019. szept. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!