Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Két fog között lejött az íny?

Két fog között lejött az íny?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Észrevettem ma, hogy metszőfogamnál két fog között az íny levált.


[link]


bekarikáztam a helyet ahol lejött.

Eléggé megijedtem, mit tudok csinálni?


Illetve lenne még egy kérdésem ha már felteszek egyet. Bal oldalt az utolsó 3 fogam fent eléggé fogkőves és begyulladt az ínyem. Eléggé kellemetlen és fáj is ha nevetek.


magándokimtól kértem időpontot ő azt mondta hogy jövőhét kedd. ha addig végigszenvedem megeshet hogy nagyobb kár fogja érni az ínyem és menjek gyorsan a helyi tbs fogorvoshoz?

Ez am azért is fúra mert 3hónapja voltam fogkőlevételnél és elméletileg ott nem kéne lennie semminek.


2017. jún. 27. 17:22
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

semmi. ugyan úgy log.

Jelenleg fogszabályzóm van, két hónap múlva fogják levenni de továbbra is csak lóg. Az a fogorvos nem tudott mit mondani rá, a szájsebész szintén..:D


Emiatt majd vissza kell mennem Parodontológiára. Még fogszabályzó előtt voltam de leakart húzni 3 alkalmas fogkőeltávolitással (60e ft) + egyéb kezeléssel.


Szóval sajnos jelenleg ebben nem tudok neked segiteni. Amíg nem lesz kedvem foglalkozni vele addig szinten tartom a területet.

2019. szept. 1. 14:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!