Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire veszélyes a tejfogra...

Mennyire veszélyes a tejfogra egy ilyen sérülés?

Figyelt kérdés

Fiam puszta hisztiből hirtelen fogta magát és lefejelt egy bútort. Megakadályozni se tudtam volna.

Alulról csapta oda a felső fogsorát (4 foga van ott, a középső 2 hosszabb), rögtön kicsit vérezni kezdett középen, de hamar elállt. Nem mozgott neki, nem állt csálén. Másnap az egyik kettesen mintha fehér csíkot fedeztem volna fel vízszintesen, ínyhez közel....

Ezen a napon ismét picit beütötte magát, ezúttal véletlenül és nagyon minimálisan, de rögtön sötétvörös vér jött, megint hamar elállt.

Nem mozognak a fogak.

Mennyire kell tartanom komoly gondtól?

Ha esetleg elszürkülne emiatt egy fog, az mennyi időn belül következne be? Hány nap vagy hét a kritikus, miután megnyugodhatok?

1 évesről van szó.


2017. jún. 30. 15:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért nem viszed el megmutatni egy fogorvosnak? Bármelyik rendelőbe bemész, fél perc alatt megnézi, elmondja, még pénzbe sem fog kerülni. Az ilyen eseteket mindig időpont nélkül is fogadják.
2017. jún. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Híres vagyok arról, hogy rendszerint feleslegesen viszem valamiért és kiröhögnek kb. :(
2017. jún. 30. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!