Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mire számítsak? Nagyon félek.

Mire számítsak? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

Szóval nem rég mondta a fogorvosom, hogy az egyik fogamon (bal alsó hatos) van egy nagyon pici lyuk, és ezt be kell tömni. Hozzá tette, hogy lehet érzéstelenítő sem fog kelleni hozzá, mivel nem tűnik túl nagynak.

Mire számítsak? Nagyon fájdalmas? Félek a fúrós részétől...

Tapasztalatok?


2017. júl. 1. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Érzéstelenítő sem fog kelleni? Na, ez nekem elég új, bár nekem nem mostanában tömtek. Ha lehet, kérj érzéstelenítést, pontosan a fúrós rész miatt, egy nagyon kellemetlen élménytől kímáled meg magad vele. Persze érzéstelenítővel sem kellemes, ha az ember szájában matatnak, de úgy a legrosszabb, amit érezhetsz, annyi, mintha csiklandoznák a fogad környékét.
2017. júl. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérj érzéstelenítőt. A szituáció kellemetlen, az érzéstelenítés fáj, de utána nem érzel semmit.
2017. júl. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Orvostól függ, akinél én voltam, úgy be tudta adni az érzéstelenítőt, hogy észre se vettem. (első voltam)
2017. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát, szerintem is kérj érzéstelenítőt! Mivel a fogfúrás egy igen kellemetlen, fájó érzést nyújt az embernek. Mindenféle képpen kérj érzéstelenítőt!
2017. júl. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet olyan kicsi szuvasodás, aminek nem fájdalmas az eltüntetése. Nekem mondjuk még nem volt ilyen :)
2017. júl. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hete tömtek egy íny alatti lyukat érzéstelenítő nélkül, semmit nem éreztem.
2017. júl. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azta, hogy látják íny alatt, hogy lyukas a fog? :O
2017. júl. 2. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!