Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Holnap húzzák az alsó bölcsess...

Holnap húzzák az alsó bölcsességfogat. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Nem fáj, de lejött a zomànc róla, és egy kráter van a helyén... nem nőtt ferdén, de nincs kinn teljesen. Beavatkozàs előtt mehet a nyugtató?
2017. júl. 12. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Maszekhoz mész? Nem kell nyugtató, sőt, ne vegyél be! Biztatásként írom, hogy négyfelé volt törve a bölcsességfogam, ugyanolyan kráterrel, mint amit írsz, sőt volt olyan része, ami szinte ki se látszott. Kaptam érzéstelenítőt, kihúzta a maszek fogorvos úgy, hogy semmit nem éreztem. Fel a fejjel, no para! :) Írom ezt annak ellenére, hogy világéletemben féltem a fogorvostól. Most is félek. Kb. fóbiaszinten.
2017. júl. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az lemaradt, hogy bele volt nőve az álkapocs-csontomba. Jó orvost kell találni, aki megröntgenezi előtte. Szóval én megúsztam fájdalmak nélkül.

Van rossz tapasztalatom is körzeti fogorvossal, vésés, de azt inkább most nem írom le neked. Nem kell feltétlenül szájsebészet. Még jókor van, hogy keress jó orvost, ha nem fáj...

2017. júl. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen maszek. Kontaktpont. Köszi a biztatást. Green hand!
2017. júl. 13. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!