Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után ez normális?

Foghúzás után ez normális?

Figyelt kérdés

Kedden húzták a felső fogamat oldalt. Itthon már nem volt vérzés se aznap, se azóta. Nem eszek tejterméket, vizet iszok, dinnyét, banánt, ilyesmiket eszek, és csakis a másik oldalon rágom ezeket, eléggé odafigyelek erre.


Nem szívogatok, nem köpök fogmosáskor, nem is öblögetek. Tényleg nagyon odafigyelek mindenre.


Reggelente mindig szép alvadt a seb, sőt utóbbi két reggelen elég picike volt már az egész, de estére mindig más, olyan piros "véres" állapotú -nem vérzik-.


Ma reggel is teljesen szép volt, visszaaludtam, és arra ébredtem, hogy megpiszkáltam a nyelvemmel álmomban, és megint olyan mint esténként, nem szép összehúzódott alvadt, hanem ellenkezőleg.


Nem fáj egyáltalán. Naponta 3x megmosom a fogaim, használok gingisol pluszt is, hogy véletlen se fertőződjön el.



2017. júl. 15. 12:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Azaz kicsit érzékeny most, és fehéres sötét vöröses
2017. júl. 15. 12:41
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet az sem tesz jót, hogy általában nyitott szájjal alszom?
2017. júl. 15. 12:42
 3/5 anonim ***** válasza:
az a vérdugó, ne piszkáld. Majd el kezd gyógyulni
2017. júl. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Reménykedtem, hogy az még mindig a vérdugó benne, köszi! :) Nagyon vigyázok rá, épp ezért akadtam ki teljesen... Mennyi idő mire nem kell ennyire figyelni a vérdugóra mert összeforr valamelyest?


Azt tudom, hogy a teljes gyogyulas hónapokban számolandó.

2017. júl. 15. 16:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a fogszabim miatt anno 4 egészséges, hatalmas gyönyörű gyökerekkel rendelkező fogamat kellett kihúzni. Általában másfél hónap után már teljesen be volt gyógyulva.
2017. júl. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!