Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 18 év alatt fizetős a fogszabá...

18 év alatt fizetős a fogszabályzó?

Figyelt kérdés
2017. júl. 20. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
18 év alatt is, felett is. Még akkoris, ha TB támogatott. Csak mondjuk 18 év alatt sokkal olcsobb, mint miután betöltötted. Ha magánhoz mész, ott pedig a határ a csilagos ég.(pl also+felso fogszabályzo simán belekerul 400ezer forintba.)
2017. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csillagos akart volna lenni :D (elozo vagyok)
2017. júl. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nekem 18 év alatt lett csináltatva 45 ezer volt az alsó és 45 ezer volt a felső..
2017. júl. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én 16 éves vagyok, maszekban csináltattuk, úgy kicsivel drágább, de mivel kiskorú vagyok, így 500.000 Ft helyett 400valamennyiezer volt. És ez se nem kerámia, se nem láthatatlan. Rendes fém, mimdkét fogsoromra. És alapból nem adjáj sokkal olcsóbban, úgyhogy utolsó nem tudom, hogy hogy a francba tudtad megcsináltatni olyan olcsón :D direkt utánaolvastam. Nem egy olcsó dolog ez, rendesen meg kell fizetni az ilyeneket.
2017. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is összesen 90 ezer volt. Elég szarul olvastál utána :D Ha nem magánban csináltatod, és 18 alatt vagy, akkor bizony ennyi az ára. Persze a porcelán drágább, az ilyen 140 körül van asszem, nekem csak sima volt.
2017. júl. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

De most belegondoltam, és biztos vagyok benne, hogy az egész kezelés ennyi. Röntgen, mintavétel, foghúzás, készülék felrakása, stb.

Nekem ennyit mondtak, lehet, hogy a készülék annyi amennyi, de mondtak egy konkrét összeget, amibe minden beletartozik. Gondolom nem csak a készüléket veszi meg valaki aztán felbohóckodja magának kezelés, stb. nelkül (ami plusz pénz) 😂😂

2017. júl. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Biztos az első hozzászóló is szarul olvasta. 😅
2017. júl. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első és ötödik válaszolo is. Igazábol neked ennyibe kerult, nekem ennyibe. Teljesen mindegy, de lécci ne akarj másokat is meggyőzni h maszekban nem sokkal drágább, mert de. Mintavétel volt (ingyen) röngten is volt, (2000 ft) és 4 hetente jártam kontrollra, az ingyenes volt. 2 év 3 honapig volt fogszabályzom. Ja igen, éjszakait kellett utána csináltatni, az 30ezer volt. Ha ezeket összeadod, akkorsem jön ki az 500 ezer. Sajnálom. Viszont azt.nem tagadom, hogy neked biztos ezerszer jobb dolgod volt, mint nekem. Rám sokszor nem.igazán figyeltek, a panaszaim nem érdekelték, mindig rengeteg ember volt, stb stb. Megvan az olcsoságnak is az ára, sajnos. Ha lenne pénzem, akkor én is magánba mentem volna :(
2017. júl. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!