Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után mit...

Bölcsességfog műtét után mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Sziasztok :) Tegnapelőtt lett kiműtve a bal alsó bölcsességfogam. Azóta folyamatosan gyógyszer ízt érzek a számban. Megnéztem jobban a varrást és azt vettem észre, hogy ott maradt egy kicsi gézdarab, ami beszorult a varráshoz. Szerintem emiatt érzem állandóan ezt a gyógyszer ízt. Már próbáltam fogkefével óvatosan megdörzsölni a varratot, de nem jött ki a géz. A kérdésem az lenne, hogy hogy szedjem ki , illetve lehet-e abból valamilyen szövődmény, ha mégsem tudom kiszedni?

2017. júl. 21. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet direkt orvos tett bele egy gyógyszeres gézcsíkot.

Amúgy egy sterilizált csipesszel biztosan ki tudnád húzni.

2017. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Varrat szedés mikor lesz?

Felhívhatnád az orvost, hogy szándékosan van-e ott.

Nem hiszem, hogy bölcs dolog lenne piszkálnu.

2017. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) a varratszedés majd szerdán lesz, az orvos pedig sztk-s, úgyhogy nem gondolom, hogy annyira törődne ezzel :/
2017. júl. 21. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!