Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez? Felduzzadt az...

Mi lehet ez? Felduzzadt az inyem es egyre jobban dagad az arcom!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hétfőn gyökérkezelésem volt egy szuvas fognál! amit az orvos le gyógyszer tömött! már kedd hajnalba elkezdett fájni a ínyem de akkor még azt hittem hogy s fogam fáj de nem! mára reggel már észrevettem egy kis dagadást az arcomon! utána ecseteltem és egész délután nem volt vele semmi gond most estére kezdett el fájni és feldagadni egyre jobban mi okozza és hogy történhetett ez meg?
2017. aug. 2. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy mechanikai sérülés vagy elfertőződött és gennyesedik, mindenesetre holnap vissza az orvoshoz; ha ő nem rendel, akkor máshoz. Addig folyamatosan cserélt hideg borogatás (pl törölközőbe csavart fagyasztott áruval) és fájdalomcsillapító mindenképpen.
2017. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ma voltam vissza a dokihoz és ő nem szólt rá semmit akkor lehet ez nem komoly? meet azért a fogorvos észreveszi ha valami nagy probléma adódik de elég fura ez mert ez már nem az első gyökérkezelt fogam de eddig nem fajt lehetséges egyébként hogy ez egy fogínygyulladás?
2017. aug. 2. 21:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Fertőzés
2017. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a vizsgálat óta jobban dagad, meg még fáj is, akkor azért csak menjél vissza. Nem velejárója a gyökérkezelésnek.
2017. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
előfordulhat az hogy véletlenül megsértett ott valami felületet? és ezért van? vagy megtelepedtek ott a baktériumok?
2017. aug. 2. 23:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet.
2017. aug. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet ki kell szedni a tömést és még tisztítani a fog gyökerét.
2017. aug. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem komoly már! szerencsére nem dagadt be annyira az arcom h a szememet nem tudtam volna kinyitni! egy enyhe puffadas van rajta csak! de ma is Öblögettem Gingisol oldattal úgyhogy remélem elmúlik teljesen már!
2017. aug. 3. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!