Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Félig kinőtt bölcsességfog?

Félig kinőtt bölcsességfog?

Figyelt kérdés

Kedves Mindenki! Alsó, félig kinőtt bölcsességfogatokat húzták vagy műtötték?


Dől a fogam az előtte levők felé, a röntgenen olyan, mintha teljesen feküdne, de egy jó része már kinn van. Ilyen esetben csak kiemelték, vagy fel is vágták az ínyeteket?


Nagyon érdekelne néhány tapasztalat erre az esetre, mert két nap múlva megyek vissza a röntgenfelvétellel és próbálom megnyugtatni magam a beavatkozás előtt.


Köszönöm előre is.



2017. aug. 15. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem jobbról is meg balról is kicsit alányúlt az íny alatt kilazította és simán kihúzta az orvos, nem vágták fel az ínyt.
2017. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem vágta fel. Kifele nott meg a masikat nyomta ami elotte van. Azért nem volt kellemes de megvolt hamar.
2017. aug. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fhúha köszönöm! Bízom benne, hasonló lesz :)
2017. aug. 15. 21:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vágta fel, csak kaptam vagy 4-5 helyre injekciót.

Aztán nekiállt kiszedni, fúrnia is kellett.

Egy helyen éreztem fájdalmat (gyulladásban volt egy kicsit), mikor szedte ki, de az tűrhető volt.


Kb. 25 perc alatt kikapták, azóta tompa fájdalom, de épphogy, nem vészes.

Szedem az antibiotikumot, 3-4 napig, de semmi panaszom eddig - bár már annyira fájt előtte a fogam, hogy gyakorlatilag annál minden jobb lehet csak :)


Hat nap múlva kontroll, és kész.

2017. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) És minden jót!
2017. aug. 16. 21:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém kb. 45 fokos szögben állt, elkezdett már kinőni, de megakadt a szomszédjában és szuvasodni kezdett a felszín alatt. Felvágták az ínyemet, nem volt vele semmi problémám.
2017. aug. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az egyiket vágták, nagyon durva helyzetben állt, ezzel szenvedtem is a műtét után rendesen, a másikról lefejtette az ínyt, fúrt kicsit, aztán kikapta. Ez kicsit fájt csak, de 2 napra rá már semmi bajom nem volt.
2017. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!