Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Begyullat a fogam helye...

Begyullat a fogam helye nagyon szenvedek mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hete hogy kihúzták a jobb alsó törött fogamat ami már csak gyökér volt nagyon csúnya. A doktornő 3 fogóval tudta kiszedni nagyon nehezen jött ki de viszont a húzás nem fájt. Aztán rá 1 napra még mindig fájt a helye 4 napig szenvedtem vele aztán nem bírtam tovább tegnapelőtt bementünk az ügyeletre és ott mondták hogy be van gyulladva a helye kifogják kaparni belőle a sebet ami fájdalmas lesz. 4 érzéstelenítőt kaptam és szerencsére nem éreztem semmit annyira elzsibbadtam. Az érzéstelenítő hatása 5 órán keresztül tartott annyira el voltam zaibbadva. Aztán másnap ugyan úgy fájt a fogam helye mintha ki se tisztították volna. Ma mehetek vissza a fogászatra mert ezt már nem bírom nagyon szenvedek. Szerintetek mi lehet a baj mi fájhat még mindig benne amikor már kipucolták? Ez már sose múlik el? Még mindig be lehet gyulladva?
2017. aug. 16. 10:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Látom senki nem tud válaszolni na mindegy ma visszamegyek úgyis a dokihoz mert ezt a fájdalmat nem lehet elviselnim
2017. aug. 16. 14:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet antibiotikum is kellene rá, az majd leviszi a gyulladást.
2017. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem ma két nagyon csúnya, törött fogamat húzták, vagyis vésték, darabokban jött ki, minden volt.

Kaptam antibiotikumot, meg egy olyan fájdalomcsillapítót, ami gyulladásra is jó. Lehet, hogy neked is kéne antibiotikum, ha ennyire gyulladt volt.

2017. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is kaptam antibiotikumot ma lesz a harmadik napja,hogy szedem sőt mellé még fájdalomcsillapítót is mert anélkül nem bírnám ki. Már több mint 1 hete csak szenvedek vele 10-én voltam a fogászaton akkor húzták ki és azóta csak szenvedek ez valami borzalom. Tegnap már sírtam is a fájdalom miatt. Sumamed nevű antibiotikumot írtak fel meg mellé egy Curasept nevű gélt ami nagyon drága volt majdnem 4 ezer ft. Az antibiotikumnak mennyi idő kell,hogy hasson? Ma ma van a harmadik napja,hogy szedem. Most már igazán elmúlhatna a fájdalom.
2017. aug. 18. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!