Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most húztak egy fogamat és...

Most húztak egy fogamat és lenne kérdésem. Azt írják öblögetni és szájzuhanyozni tilos, de tisztítsam fogkefével a köztes fogakat ígyis. Na most ez hogy kivitelezhető? 2 ellentmondásos dolog. Hány napig nem emelhetek?

Figyelt kérdés
Nem vérzik, alig vérzett, 30 mp alatt kint volt... 8-as fog azthiszem.
2017. aug. 27. 14:25
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Lassan már valami nyávogós nyavajgós kis csajnak érzem magam ezek után, hiogy min mennek keresztül egyesek, mikor nekem egy fogam került kihúzásra az is a 8-as és még csak nem is fájt, nem volt egy perc...
2017. aug. 27. 19:51
 22/23 A kérdező kommentje:
Jelentem, a fog helye nem szürke, nem színes, hanem fehér, össze van húzódva alig látni be a résbe. Tegnap már faltam a hamburgert, demmi baj nem volt. nem fáj.
2017. aug. 29. 10:34
 23/23 A kérdező kommentje:
Updatelem, csütörtök ta dolgozom. vertem 3 falat, ma egy beton tetőt, szétdolgoztam az agyatm, nehéz fizikai munka. a fog már teljesen össze van húzódva, vagyis a helye. semmit nem látni, rágási funkcióim a régiek. nem fáj, nem érzek semmit.
2017. szept. 2. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!