Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés után milyen fogfájás...

Nándi91 kérdése:

Fogtömés után milyen fogfájás az ami még normális?

Figyelt kérdés

Most tömtèk be a fogam 2 napja, gyógytömèst kaptam ès arra ment egy fehèr tömès.

Aznap este elkezdett fájni az állam, ès azóta is fáj.

Nem túl erősen de folytonos ès nem tudom, hogy most csak az ideg fáj vagy a fog szórakozik velem.



2017. júl. 7. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fog vagy az íny fájhat kicsit, de max 1 nap, ha kisugárzik, akkor gyulladt lehet a fog, menj vissza vele, nehogy bedagadjon.
2017. júl. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ès ilyen esetben gyökèrkezeli? :/

Olyan èrzès mintha az állam fájna csak, maga a fog nem is fáj :S

2017. júl. 7. 21:30
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha betömte már, akkor valószínű rágó fogadat csinálta, azokat nem lehet gyökérkezelni, csak betömni. Ha kisugárzik, lehet hogy a fejedbe is majd, akkor ki kell húzni sajnos.
2017. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Rágófogamat tömte igen ès azt mondta ha továbbra is fáj vissza kell mennem ès gyökèrkezeli :/
2017. júl. 7. 21:45
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Mit értesz rágófogon? Elől vannak a metsző fogak, oldalt a rágó fogak. Rágó fogakat nem lehet gyökérkezelni, csak ha szuvas betömni. Azért van ha tömve is fáj, akkor kihúzzák, nem tudnak mit tenni vele.
2017. júl. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Bal alsó utolsó előtti fog.

Azt olvastam, hogy rágófogakat is tudnak már gyökèrkezelni (ha csak az egyik gyökèrrel van baj, ès a többi rendben van mèg)

2017. júl. 8. 15:26
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ugyanez csak a felső 7-essel, másfél hete tömtek egy elég nagy lyukat, mert letört, alatta szuvas volt. Bár akkor nem fájt egyátalán, csak a tömés után. Azt mondták, hogy szedjek rá ad.ultrát, ha nem múlik gyökérkezelik. Sajnos nem múlik, de még kitartok, hátha :(

Nálad mi a helyzet?

2017. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jelenleg ott jár a dolog hogy napközben nem fáj de este vagyis inkább már èjszaka a fülemnèl ès a nyakamnál van fájdalom de olyan hogy felèbredek fèl 1kor ès kb. Reggel 4-ig nemtok aludni tőle.

Most is 5-kor kelnem kellene de nemtudok aludni miatta.. :/

Pedig napközben tökre semmi baja :(

2017. júl. 19. 02:29
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem mivel felső 7-es a szemem alatt érzek nyomást, és a fülem mellett, de csak szintén estére. Még adok neki egy hetet, hogy ha jobban fáj, akkor muszáj gyökérkezeltetni. Ami nem fáj különösebben, de ha így marad félő, hogy húzás lesz, ha eldurvul.
2017. júl. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nálam most annyi változás törtènt, hogy nem èjszaka kezd fájni hanem akkor amikor lefekszem aludni ès rá másfèl órára felèbredek arra, hogy fáj a fogam, de ha nem vagyok fekvő helyzetben akkor szinte semmi.

Van ennek èrtelme, vagy valami megmagyarázható oka?


Hát a fülfájás nekem is megvolt de nagyon minimálisan, a gyökèrkezelès meg elvileg nem biztosmert azt olvastam, hogy lehet csak a tömèsnek van baja ès azt lehet cserèlni amennyiben nem okozott túl nagy kárt( gyulladást).

Szurkolok, hogy ne legyen foghúzásod, amúgy èn is folyton várok azzal hogy elmenjek.

2017. júl. 21. 06:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!