Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után...

Bölcsességfog műtét után normális a 7. napon is a fájdalom?

Figyelt kérdés

Egy hete lett kivéve a bölcsességfogam alulról, és olyan pusztulat fájdalmam van hogy megőrülök!!! Az fele arcom azon az oldalon szétszakad. Ha hozzáérek a sebhez nem fáj, szép, ma volt varratszedésem. Mondtam a szájseben hogy fáj,mivel ma volt a varratszedésem, de le se tojtak! A falat kaparom nemsokára!!! Mintha pokoli fogfájásom lenne és azon az oldalon a nyelés is kínzó, pokolian fájdalmas. Volt valakinél ez így? Azt olvastam már nem kellene fájnia, viszont alig bírok nyelni, létezni...

Antibiotikumot is beszedtem.



2017. aug. 30. 16:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nekem hétfőn lett műtve a bal oldali, ma már nem is fáj.
2017. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet ezen érteni hogy tegnap voltam szájsebészeten de lesz*rták?:D hova menjek vele nőgyógyászatra vagy mi?:d
2017. aug. 31. 19:52
 13/13 anonim ***** válasza:
Normális orvoshoz? Antibiotikumot kaptál?
2017. aug. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!