Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak gyorsan, egyenle...

Hogyan hízzak gyorsan, egyenletesen persze sport mellett? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon vékony vagyok...(160cm, 43 kg)

De igazából még az a 43kg sem látszik annyinak mert vékony vagyok nagyon, de kicsit izmos is. És mivel alig van valami zsírréteg, nagyon meglátszik az a kicsi izom.

Szóval én nem izmosodni szeretnék, hanem zsírréteget halmozni. Persze nem sokat (3-5kg)

És közben edzenék is szóval nem néznék ki elhízottnak. Csak a lábam formája és az alkarom nagyon nem tetszik. A lábamnál a térd alatt,fölött ahol nem tudok mit erősíteni nagyon nagy távolság van a két lában kozött. És ez engem nagyon zavar és az is hogy a suliban mondogatják hogy anorexiás, meg hogy nagyon vékony vagyok, pedig sokat eszem.(nem kellenek a "ne foglalkozz velük, re így vagy jó" kommentek mert nem nekik akarok megfelelni hanem magamnak) és azt szeretném hogy összeérjenek a combjaim, a bokáim csuklóim vastagabbak legyenek.

Szóval ha valakinek van valami tippje, étrendje, vagy neki is volt ilyen korszak és tudta orvosolni, vagy meg tudja mondani hogy ha orvoshogy megyek mit ad rá vagy egyáltalán milyen orvoshoz menjek az légyszives írja meg kommentben. Köszönöm😆

Ja és 14/L



2017. júl. 5. 01:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!