Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valóban minden rendben van már?

Valóban minden rendben van már?

Figyelt kérdés

Múlt hét hétfőn műtötték a bölcsességfogam, mert alatta volt egy gennyzacskó. Pénteken iszonyatosan feszített, már éreztem, hogy a fülem felé halad a nyomás, kaptam rá antibiotikumot. Ma vették ki a varratokat, azt mondta a szájsebész, hogy minden rendben van. Viszont a fülem alatt érzem a nyomást, az összes fogam érzékeny azon az oldalon, még mindig el van zsibbadva az állam és kicsit duzzadt. Néha a fülemben egy tompa pukkanást is hallok, a fejem elég meleg. A mai nap már nem kellett fájdalomcsillapítót bevennem, tűrhető volt a fájdalom, de még mindig nem jó.

Az orvos azt mondta, ez az antibiotikum elég kell, hogy legyen. Ma vettem be az utolsót. Annyira félek, hogy vissza fog jönni a gyulladás.

Tényleg segít az antibiotikum, vagy menjek el másik orvoshoz?

Miért zsibbadt még mindig az állam és miért érzékenyek a fogaim?



2017. szept. 25. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy segít. Nekem két fogamat műtötték ki, a húzás után kb másfél héttel kezdtem azt érezni, hogy kezd minden olyan lenni, mint előtte. Addig fájt az egész állkapcsom, alig tudtam kinyitni a szám.
2017. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gennyes volt? Most éreztem, hogy a varrat helyéből folyik a genny. :(
2017. szept. 25. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!