Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valóban össze kellett volna...

Valóban össze kellett volna jönnie már 2 hónap alatt? Lehet olyan, hogy tényleg minden rendben, de hónapok, mire összejön?

Figyelt kérdés

Kistestvért szeretnénk a fiamnak. Két hónapja próbálkozunk, viszont pont, ahogy elkezdtük a védekezés nélküli szeretkezéseket, észrevettem,hogy az egyik mellemből nyomásra tejpötty jön. Nézettem prolaktint, ami a nődokim szerint normális. Peteérésem, ovulációm van. Viszont nem hagyott nyugodni ez a "tejes" dolog, elmentem endokrinológushoz. Mondta,hogy a prolaktinom valóban normális, tsh-m is rendben, de biztos van valami gubanc, mert ha nőgyógyászatilag minden ok, akkor már össze kellett volna jönnie két hónap alatt is. Most elküldött inzulinrezisztencia vérvételre.

Nyilván megnézetem, meg ő a doki, de valóban össze kellett volna már jönnie két hónap alatt! Kicsit elkeseredtem.

Van olyan, akinél minden rendben volt, és mégis váratott magára a baba?


2015. jan. 8. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%

Nyugi ne hagyd magad stresszelni. Nem kell hogy 2 hónap alatt összejöjjön

Nekünk 10 hónap kellett hozzá, de végül minden beavatkozás, nagy orvosi vizsgálat nélkül összejött a kistesó.

Majd jön amikor meg kell érkeznie :)

2015. jan. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Igazából tényleg nem mentem volna még el dokihoz,ha nem lenne ez a tejcsorgás.

Csak úgy rám ijesztett, ráadásul a fiunk elsőre összejött anno!

2015. jan. 8. 10:10
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

10-20% az esély minden hónapban, ha MINDEN klappol és jókor is vagytok együtt! A két hónap nem idő, nem volt szép a dokitól, hogy ilyen butasággal stresszel! Egy-másfél év is teljesen normális két tökéletesen egészséges ember esetében is! A babák nem csettintésre jönnek! ;) Türelem!


De az okos dolog, hogy kivizsgáltatod magad.

2015. jan. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mennyi lett a tsh-d?
2015. jan. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ez a te kerdesed szerintem.

Amugy nagyon ra vagy kattanva a dologra azert nem sikerul. 2 honap utan total ki vagy borulva. Mas egy ev utan nincs igy kiakadva mint te. Szerintem kicsit hanyagolnod kellene a dolgot. Teljesen normalis ha mindenki rendben van es pl 5 honap utan jon ossze a baba. Annyira stresszelsz mar az elejen h hihetetlen. Kicsit nyugodj le,

2015. jan. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem vagyok, hidd el! Nem számolgatjuk az együttléteket, nem is időzítjük.

A dokinak is mondtam,hogy ha nem lenne ez a tejcsorgás, ott sem lennék. Csak nyilván,ha van hozzá köze, akkor arra jobb minél előbb rájönni és orvosolni.


A tsh-m 1,7 lett!

2015. jan. 8. 15:50
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Statisztikailag 20% esély van arra havonta, hogy összejön a baba, ha mindkét félnél minden teljesen rendben. Ha matematikailag kiszámolod, akkor kb. fél év kell a tuti teherbeeséshez.

Nincs miért aggódnod.

2015. jan. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

"Amugy nagyon ra vagy kattanva a dologra azert nem sikerul. 2 honap utan total ki vagy borulva. Mas egy ev utan nincs igy kiakadva mint te"


Már ne is haragudj, de hogy írhatsz ekkora ökörséget? Szerinted valaki tényleg azért nem esik teherbe, mert aggódik?

2015. jan. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Komolyan ennyire elbe vagy gyepesedve? Rengetegen nem esnek teherbe mert agyilag ra vannak kattanva a temara. Sokaknak evekig nem jon ossze es mikor mar orokbefogadnak, megnyugodnak erdekes modon teherbe esik. Vagy mikor vki felreteszi a probalkozast es elmennek nyaralni, kikapcsolodni, bort iszogatnak es sikerul. Ezert szoktak ezt mondani h ne gorcsoljon a temara, ne keressen tuneteket, ne csinalja ennyire az egeszet, foleg h mindossze 2 honapja nem sikerult. Es ezzel semmi bantot nem irtam a kerdezonek, szimpla jotanacs, es nem megsertodni kell meg engem lehulyezni magyaran. Mas is irta h ebben semmi szokatlan nincs h nem jott meg ossze. De azert drukkolok h minel hamarabb osszejojjon a baba. Hozzateszem h 4 honapja probalkozunk a kistesoval. De majd osszejon. :-) szoval nyugi ha nincs semmi baj veletek akkor csak lazan.
2015. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


Én is úgy gondolom,hogy a két hónap az szinte semmi, csak meglepett,hogy egy doki szájából ilyet hallok,hogy már össze kellett volna jönnie!

De tényleg ennél többet egy darabig nem foglalkozom vele. Elmegyek a vérvételre majd, ha az rendben, akkor örülök és ennyi!

2015. jan. 9. 06:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!