Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gócos fog miatt hajhullás? Így?

Gócos fog miatt hajhullás? Így?

Figyelt kérdés

Fogorvos talált egy gócos fogat. És én igazából orülök mert így talán meg találtam a hajhullásom okát. Viszont ilyenkor foltokban kéne hullania a hajamnak, nekem viszont természetes helyeken hullik/ritkul. Szóval van ilyen is? Hogy góc esetén férfias kopaszodás formában hullik?

19/f



2017. okt. 10. 19:22
 1/4 anonim válasza:
Azt nem tudom, de el kellene menned egy hormonvizsgálatra (vérvétel), abból több minden kiderülne. A háziorvoshoz elmész, elmondod, hogy mi a problémád, talán más vizsgálatokra is elküld.
2017. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gócos fogak által okozott hajhullás általában pénzérme nagyságú foltokban történik. Nem tartom valószínűnek, hogy ez okozta.
2017. okt. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát igazából már voltam mindenen, szinte.

Hát nagyon remélem hogy a kihúzásával azért kezd majd változni valami jó irányba is. :(


Sajnos levágadtam rövidre a hajam és így komolyan látszódik a ritka "foltok".. Azon gondolkodok hogy vissza növeszem a hajam mert úgy tényleg még jó is volt. Az a baj mióta levágadtam még szerintem rá is steszeltem mert annyira durva volt elsőre a látvány. Suli/koliba meg végkép nehézvolt az 1.hó . Már nagyon megbántam.

2017. okt. 12. 18:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azzal az indokkal mentem el a kórházba,hogy hullik a hajam a szemöldököm és a szempilláim. Elküldtek góckutatásra,(akkor még azt se tudtam mi az).Először nekem is foltokban hullott,de aztán már mindenhogy.Kivették a manduláim,azóta elmúltak a tünetek.
2019. dec. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!