Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van egy fogam amit már hyokerk...

Van egy fogam amit már hyokerkezeltek párszor, még akkor 9-12eves voltam. Most 17 vagyok egy megint elkezdett fájni. Megint kéne gyokerkezelni?

Figyelt kérdés

Mert mondta a doki, hogy ilyen fiatalon elofog jönni meg, mivel nem lehetne.

És ma bele haraptam a kenyerbe és olyan mintha letört volna a fogam és fentebb csúszott volna. De nem tört le. Azóta is fáj, és lüktet is bele már. És nagyon picit talán mozog. Menj el vele minél hamarabb fogorvoshoz? Elfog küldeni rontgenre?



2017. nov. 12. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen menj el fogorvoshoz, röntgen alapjáb tud nézni. De ezt ugyis elmondja h mit tudna csinalni..
2017. nov. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Le mentem és ketté van törve. De ez volt már gyokerkezelte amúgy...

Azt mondta vagy kikellett húzni, vagy koronát kell rakni bele.

Az fáj ha koronát raknak bele?

Az nagyon drága amúgy, megkérdezik előtte hogy melyiket rakja?

És melyik a jobb, vagy azt is fogja mondani?

2017. nov. 13. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem is tudtam, hogy 9-12 éves kor között szokás gyökérkezelni egy fogat, amikor a végleges fogak jórészt még ki sem nőttek.
2017. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát mondta nekem is az orvos, hogy nem szoktak olyan fiatalon és hogy elofog meg jönni ezert. Csak a gondom az hogy felbevan törve.

És ezt a fogam kétszer gyöérkezelték és be is volt tömve. Ja, és magán orvos! Nem ingyen csinálta.

2017. nov. 14. 20:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!