Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Olvastam már fórumokon olyat,...

Olvastam már fórumokon olyat, hogy egy fog elkezdett szuvasodni a tömés alatt. Ez mitől lehet? Egy biztos, ott nem tudja az ember megmosni fogkefével.

Figyelt kérdés

2017. nov. 17. 03:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy nem fúrta ki rendesen a fogat vagy simán elkezdett romlani a fog. Attól hogy betömik még sajnos lehet a másik irányból kezd el lyukadni.
2017. nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, de kicsit ködös ez a válasz nekem. Ha másik irányból kezd el szuvasodni ott ugyebár megtudom mosni. Ha tömés alatt akkor egyértelműen rosszul csinálta.
2017. nov. 17. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy értettem a másik irányt hogy fentről lefelé pl.
2017. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a fogorvos, hogy a tömőanyag és a fog hőtágulása eltérő lehet, így ha az ember különösen meleg vagy nagyon hideg ételt eszik, akkor kialakulhatnak apró rések a tömés és a fog között. Gondolom a baktériumoknak elég egy-egy ilyen mikrorepedés, hogy elkezdjenek problémát okozni.
2017. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!