Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek ha egyszerűen már...

Mit tegyek ha egyszerűen már szedulok a fájdalomtól?

Figyelt kérdés

Nagyon faj a jobb hátsó fogam.

Az egész allkapcsom nem olyan fájdalom mint szokott tompa folyamatos és az allkapcsom a nyeles minden faj. Már szedulok a párom meg alszik. Mit tudnék tenni ? Legszívesebben most kiszedetnem de felek elindulni és a fájdalomtól



2017. nov. 28. 00:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el minél előbb fogorvoshoz. Ha fájdalmas is lesz, még mindig jobb azt a fájdalmat kibírni, mint folyamatosan szenvedni vele.
2017. nov. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hajnali 3kor mentem be a Szentkirályiba... felkeltettem az alvó orvost ...:D

Ennyit mondott: kap most egy szurit amit nem oda adott ahol fajt nem is használt :) majd jöjjön vissza reggel fel 8kor műtétre .

Mondom aha jó elkepzeles de mondom ez hozzam nem nyul többet.

Most keresem ki tudna segíteni kiszedni

2017. nov. 28. 09:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez bölcsesség fog lesz. Szedesd ki minél előbb, csak a baj van velük, nekem is ki vannak, azóta sokkal jobb. Mondjuk én maszeknál csináltattam a műtétet.
2017. nov. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem bölcsesség volt de kihúzták 40ezerer basszus nem tudtam ennyire komoly .

Azóta nagyon faj a fogam helye és abszolút nem tudom nyitni az allkapcsom

2017. nov. 29. 08:21
 5/8 anonim ***** válasza:
mi volt ebben 40 ezer?? nekem bölcsesség volt vágással mindennel 20 egynéhány
2017. nov. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

25 volt csak a CB CT :/ ilyen 3D-s ct felvétel


Normális ha faj a lyuk mellett levő fogam ha rá harapok enyhén ? Az a húzástol ?

2017. nov. 29. 09:49
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Négy fogam vágták, vésték.

Részleges szájzár alakul ki. Ha sokáig nem múlik görcs oldót írnak fel. Én inkább szenvedtem. Ha szedem azt amit felírt és ki is váltom sokkal hamarabb vége lett volna. A legrosszabb mikor az érzéstelenítő hatása még nem múlt el.

Vissza mentem és mondta szépen gyógyul.

Azt mindig elmondja, hogy ne felejtsd el megmosni. Az első nap nem szabad, de utána óvatosan kell, ha kimosod a vérdugót eléggé gáz.. Jobbulást. Nem tudom normális e nálad. Ha megnyugtat nekem is érzékeny volt az előtte lévő fogam.

Az íny beduzzad és a többi is feszül.

De amíg nem látja orvos én nem nyugodnék meg

2017. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem kiesett belőle minden és úgy érzem semmi nincs most ott.

De nem faj jobban mint eddig és elég Napi 1fajdalomcsillapito már

2017. dec. 1. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!