Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vannak itt fogorvosok?

Vannak itt fogorvosok?

Figyelt kérdés

Kérem csak fogorvos írjon.

Elöl a fogamat tömte egy fogorvosnö. Ki kellett huzni, mivel nem bírta a tömést. Kegyetlenül fájt.

Törve huzta ki vagyis inkább szétbarmolta.

Hátul az ínyem teljesen felvan hasítva.NEM FELFELÉ HUZTA HANEM HÁTULROL BENYOMVA ÖSSZETÖRDELVE. 3 szilánkot magamnak kellett gyötrelmesen kiszednem.

A mellette lévö fogaknak a gyökere látszik és legalul az állkapoccsontom is.

Félek h kifognak esni ezek a fogak.

Már nem fáj a heg ezért sajna bátrabban rágok naggyon félek h nem figyelek oda s kiesnek a fogaim.

MÁR ISZONYUAN ÉHES VAGYOK TÖBB MINT KÉT HOBAPJA ALIG ETTEM A NAGY FÁJDALMAK MIATT!!!!


BEFOG EGYÁLTALÁN GYÓGYULNI AZ ÍNYEM UGY HOGY A HEG NEM FOG LÁTSZODNI S A KÉT FOGAM GYÖKERE???

MÁR KÉT HÉT IS ELTELT NAGGGGGYYYYONN FÉÉÉLEEEK!!!!


ELÖL ALUL A 2-ES FOG. ÉN VISSZA NEM MEGYEK AZ BIZTOS!!!

Köszönöm a válaszokat.



2017. dec. 20. 17:50
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Jaj. Milyen implantátumot válaszzak, ha nem lesz elég a fogszabályozó?

Nagykanizsán élek. A netes elérhetöségüket nézem az itteni fogorvosoknak. Vagy nincs leírva a gyártó, típus az implantációkról vagy le van írva de ügye nem értek hozzá.

Melyik a legjobb implantátum? Föleg az also 2-es fogam helyére? (Nagyon sokszor rosszul jártam itt Kanizsán.)

2017. dec. 23. 11:35
 22/24 A kérdező kommentje:

Ez van csak leírva:


Foggyökér beültetése / Implantátum:

implantátum csavar + implantátum felépítmény + műtéti helyi érzéstelenítésben

+ varratszedés + 1 db panorámaröntgen + feltárás + kontroll

100.000 MDI

130.000 MIS, Paltop, SGS

250.000 Straumann


VAN MÉG IHDE Dentál

2017. dec. 23. 11:43
 23/24 anonim ***** válasza:

Ezt nem feltétlenül most kell eldönteni. Majd úgy is megmondják hogy melyik típus a legalkalmasabb az Ön állcsontjára.

Sajnos Nagykanizsán nem ismerek senkit ez ügyben.

2017. dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Jól van akkor.

Most már lezárom az ügyet.

Nagyon szépen köszönöm a segítségiet.

2017. dec. 24. 07:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!