Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogbeültetés? Vélemények?...

Fogbeültetés? Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Naggyon rémisztö. de meg kell csináltatnom.

2017. dec. 21. 21:05
 1/5 A kérdező kommentje:

ja és az is érdekel h hány éve van meg? volt e vmi gond?


az apámnak 3 évig bírta- ezért is rettegek.

2017. dec. 21. 21:12
 2/5 anonim ***** válasza:

2013 óta van meg és maximálisan elégedett vagyok vele, sokkal strapabíróbb mint bármely eredeti fog.

De az összesen kb. 4 panorámaröntgennel nem vagyok teljesen kibékülve. Mivel hosszú ideig sugároz és utána éreztem is miatta kábultságot és az arcomon is volt utána egy ideig röntgen okozta bőrelváltozás, de meggyógyult teljesen. Mérnökként úgy gondolom hogy megoldható lenne az hogy a kezelendő területről csak egy pillanatnyi sugárzással készüljön röntgenfelvétel, akár a tüdőszűrőn. És ne pedig kb. fél percig tartó sugárzással.

Apukádnak mi történt vele 3 év után?

2017. dec. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

apámnak sztem az volt a baj, h sok bort, sört ivott és nem figyelt a higiéniára.

Melyik jobb az egyrészes v a kétrészes?

2017. dec. 21. 21:40
 4/5 A kérdező kommentje:

van aki az egyrészeset mondja s van aki a kétrészest.

én cserélni szeretném a koronát, ha netán az évek során kopna. de senki nem mondja h cserélhetö a korona.

2017. dec. 21. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem négy kétrészes van (Ankylos), most két és fél évesek, egyelőre semmi gond nincs velük.
2017. dec. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!