Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van egy nagyon rossz szemfogam...

Van egy nagyon rossz szemfogam, mit tudna csinálni vele az orvos?

Figyelt kérdés

Igazából ma vettem észre,eddig is tudtam,hogy lyukas,de azt nem vettem észre,hogy mozog is,legalábbis egy darabja,jó nagy darabja. Úgy képzeljétek el a lyukat,hogy oldalt van és ilyen pacman alakban. Az egész alsó része pedig mozog ha megpiszkálom a nyelvemmel,nem tudom így volt-e eddig is de ma észleltem. Nem tudom meddig fog kitartani ott :/

Még soha nem voltam fogorvosnál,nagyon félnék elmenni,ha tű is szóba kerülne én ott ájulnék el.

btw próbáltam még a kiírás előtt képet csinálni,nem sok látszódik,de a lényeg,hogy az az egész lógó alsó rész mozog,jól fogok kinézni,ha csak annyi maradna belőle 18/f

[link]


2017. dec. 26. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Fáj?
2017. dec. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
De szép kép. Ez lenne a jézuska árnyékban?
2017. dec. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1-es vok. Lehet hogy gyökérkezleni kell ha fàj. Ha nagyon mozog lehet hogy ki kell húzni. Ha szerencséd van csak be kell tömni.
2017. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eddig mért nem mentél krvoshoz?
2017. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a logo rész esik le lehet koronát rakni
2017. dec. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem fájt és most sem,ahogy elkezdtem enni,le is esett.

Most mi lesz? Ez a koronás dolog hogy működik?

2017. dec. 26. 12:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd a fogorvos megmondja mit lehet vele csinálni, ki tudják pótolni töméssel, vagy kell a fogadba csap és rá korona.
2017. dec. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rendes képet tudsz felrakni?
2017. dec. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már tök mindegy,meg amúgy sem vagyok egy profi
2017. dec. 27. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!