Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek mit fog gondolni...

Szerintetek mit fog gondolni a fogorvosom? Meg fogja érteni?

Figyelt kérdés
Pár nappal ünnepek előtt volt hozzá időpontom, de egy komoly családi probléma miatt teljesen kiment a fejemből. Utana ugyan eszembejutott, de már az unnepek alatt nem akartam zavarni, nem is tudtam, hogy rendel-e a ketunnep között. Nagyon kellemetlen,tudom és nagyon rosszul érzem magam miatta. Már hónapok óta hozzá járok kezelesekre és soha nem volt még hasonló sem. Soha nem mondtam le idopontot se és nem is késtem. Szerintetek meg fogja érteni, ha oszinte vagyok vele és bocsánatot kérek?
2018. jan. 3. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem is értem ez a kérdés hogy fordul meg a fejedben. Miért ne értene meg? De nem kell beszámolni neki részletesen semmiről, csak elnézést kérsz mert családi okok miatt nem tudtál elmenni. Ennyi.
2018. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!