Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Ki a körzeti fogorvosom?

Ezt honnan lehet megtudni? Vagy csak úgy választhatok magamnak akárkit?

2008. okt. 25. 22:33  Privát üzenet  

A válaszok
Te magad választod, vagy esetleg a szüleid választottak az egész családnak közös háziorvost. Én is tőlük tudom, ki az enyém, mert annak idején diákként nem foglalkoztam ilyesmivel.

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2008. okt. 25. 23:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát ez sajnos nem így van.

# 2/3Időpont 2009. jan. 26. 13:07 Privát üzenet
LOL, nem is a házi orvosról szól a kérdés. Nem tudod megnézni a neten? Esetleg a szomszéd nem tudja, hogy kihez tartoztok? :O Nekem sincs fogalmam sem, de én magánhoz járok.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2010. márc. 2. 16:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit lehet tenni, ha a körzeti fogorvosom a fogtömésért állandóan pénzt kér?
Ha rossz a körzeti fogorvosom mit lehet tenni?
Honnan lehet megtudni, hogy ki a körzeti fogorvosom? (Debrecen)
Megoldható az, hogy SZTK-n belül ne a körzeti fogorvosom vizsgáljon, hanem más SZTK-s fogorvos?
Helyrerakja a fogamat ha nem az én körzeti fogorvosom? Tehát ha nem hozzá hanem a másikhoz tartozom?
Debrecenben nem tudom hol van a körzeti fogorvosom honnan tudhatnám meg? A neten sincs fent.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!