Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi tévő legyek? Már komolyan...

Mi tévő legyek? Már komolyan nem tudom!

Figyelt kérdés
Tehát ilyen 2 (vagy sokat mondok) hónaponta durván kiszárad a szám. Ilyenkor kenegetem labelloval,és próbálok sokat inni,és 1-2 hét alatt elmúlik.. De most hétvégen újból kiszáradt,de mostmár a bal számszéle is kirepedezett,iszonyatosan fáj,folyton nyalogatom és már ettől is sebes.. Most isana ajakápolóval kenem a számszélét pedig Ftorocort-al,és ismét próbálok sokat inni,de semmi.. Azt olvastam,hogy kenjek rá mézet. Attól valóban jó lesz? Én már nem tudom hogy mit kéne csináljak,de remélem ti adtok valami hasznosabbat! Köszönöm előre is..
2018. jan. 17. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!!

Én ilyenkor veszek elő egy használt fogkefét, valami puhább sörtéjűt. Fogom, bekenem a számat lobelloval, nagyon nagyon vastagon.. A körvonalon kívül is (nekem meggyes van aminek színe van és olyankor úgy nézek ki mint egy bohóc, de nem érdekel XD) és szépen lassan elkezdem az ajkaimat megdörzsölni a fogkefével úgy hogy rajta van frissen a lobello. Eltávolítod az elhalt hamsejteket, az elhalt bőrt és bele is masszírozod közben a lobellot.

Ezt napi 2x szoktam, reggel és este kB másfél két percig dörzsölgetem a számat.

Ami megmaradt lobello utána azt letorlom szépen mert na, az tele lesz bordarabkakkal, majd letorles után újra bekenem frissen. Rögtön.

Hagyom míg beszivja majd kenek rá testapolot. Hasonlit az egesz egyebkent az arcradirozashoz

Vagy ha a fogkefe túl erős lenne, akkor melegits fel kókusz zsírt, langyosra hogy puha legyen állagilag de ne follyon, és keverj bele kókuszreszeléket és kis tálkában, majd azzal radirozd le a szádat, ezt lehet kézzel is, egyébként ez arcra is nagyon jó.. Hagyd rajta pár percig, töröld le és kend be ugyancsak valamivel.. Lobello,testapolo, végső esetben a méz is jó:D

2018. jan. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kipróbálom!❤
2018. jan. 17. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit! 🙃😇😍
2018. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne labellot meg isana ajakápolót használj. Noname szarok, tele mindenféle műanyaggal!! Vegyél inkább a gyógyszertárban hialuronsav tartalmú készítményt vagy cicaplastot. Ezek jók.

És szedj vitamint mert lehet gyenge az immunrendszered is.

2018. jan. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!