Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elegem van az életből, az...

Elegem van az életből, az osztályból. Legszívesebben holnap be se mennék iskolába. Mert sz-*r lesz. Legszívesebben ülnék az ágyamon és l*sz*rn*m a világot, a napomat és úgy mindent. Komolyan, mit tegyek hogy egy kicsit is boldogabb legyek?

Figyelt kérdés

Szóval ja,elegem lett úgy mindenből.Az osztályom egy nagy sz*-r büd*-s par*-szt bu*-kó f*s-z*kb*l állnak akiket simán állba vernék.Emiatt ugye nincsenek spanok/barátok.Általánosból se maradt vissza egy spanom se.Max annyi,hogy pacsizzunk a buszon és pá.Iskola is egy nagy sz*-r lett a vadonatúj és kiváló tanításrendszer miatt.Kémiát úgy tanuljuk mintha vegyésznek mennék,holott infót tanulok.Nincs kivel bulizni menni,iszogatni vagy bármi.Itthon ülök suli után és t*lib*sz*rok mindent,és mindenkit.Itt görgettem a fakbookot és az ask.fm-et,és gondolkozok,hogy milyen jó már nekik.Van kivel xy csinálni.Én meg itthon verem.(Értsd,poén.)

Hogy lehetne ezen változtatni?Sulit nem válthatok mivel ez a megfelelő számomra.Itt kell sz*p-n*m ezzel a sz-*r osztállyal még két évet?Komolyan mit tegyek,hogy egy kicsit is boldogabb legyek?Utoljára szerintem akkor voltam boldog amikor kialudtam magam.

16/f.


2016. szept. 28. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Ismerős érzés.


Ha nagyon bunkók az osztálytársaid, menj más osztályba/iskolába vagy magántanulónak.


Barátokat máshonnan is megpróbálhatsz keresni, ha nem is sikerül, akkor se add fel, majd egyetemen (tudom, hogy még messze van) nagyobb eséllyel találhatsz barátokat.

2016. szept. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Iratkozz be valami sportra, hátha lesznek barátaid. Ne sulisra, hanem teljesen máshova.
2016. szept. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
ugyan így vagyok 16l
2016. szept. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Megértelek, mikor kezdtem a középsulit velem is így volt. Mindenkit utáltam, mindent leszartam, nem volt egy barátom se, sehova nem.mentem el se. De szerencsére sikerült viszonylag kinőnöm, már csak azokat szarom le amit addig mindíg túlgondoltam. Próbáld lekötni magad valamivel. :)
2016. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Én is így vagyok,de én annyit voltam már egyedül,meg annyit baszogattak,hogy megutáltam a társas életet és rájöttem,hogy egyedül a legjobb.Majd ha te is besokallsz,akkor te is megutálsz MINDENKIT.
2016. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hehe én is így voltam :) És mekkora idióta barom voltam, hogy nem mentem át máshova... :(

Nincs annál rosszabb mikor suli után egyedül marad az ember és még fiú is, nehogy fel akarja szedni valaki...

2016. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!