Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mi tévő legyek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi tévő legyek. Szerintetek mit akar? Kihasználni vagy komolyan gondolja? (hosszú lesz. Bocsi. )

Figyelt kérdés

Sziasztok. A gondom az lenne, hogy másod állásban dolgozom egy cégnek, ahol a főnököm...hát elég jól néz ki. Nos mivel otthoni munka ugye, így nem volt annyira nagy gondd, mikor elkezdtem a főnökömmel beszélgetni chaten. Eljutotunk odáig, hogy találkoztunk nem egyszer nem kétszer...persze nem a munka miatt. Elég jól össze melegedtünk. Csókig is eljutottunk. Olyan mintha kezdenék érezni valamit... :( De ő kitalálta, hogy hétvégén szerelmes lett egy nőbe, ezért kicsi szünetet kér tőlem. Ezen nagyon megdöbbentem, hogy akkor minek találkozott velem?? Az elején olyan volt, mintha csak megdugni akart volna...de aztán egyik napról a másikra teljessen megváltozott és ezt a témát már fel sem hozta. Olyan lett mint aki tényleg komoly kapcsolatot akar. De utánna jött ez a nő... Nos miután elmondta, azóta nem találkoztunk, szinte alig beszélünk, mert, hogy össze akarja szedni magát. Mondtam neki, hogy inkább felmondok, hogy könnyebb legyen mindkettőnknek... De ezt nem engedte.

Aztán jött az üzenet, hogy szeretne majd kapcsolatot velem. De érdekes módon azóta se nagyon ír. Egy két szót váltunk csak naponta... Most akkor mi van?? Akar? Vagy nem? Tényleg többet akar? Vagy csak szexet? Miért nem beszél velem? Talán talált valaki mást? Jobb lenne ha felmondanák vagy várjak hátha esetleg kialakul valami?? Teljessen tanácstalan vagyok... :(


2016. ápr. 21. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy ilyen ember, hogy a frászba lehet cégvezető.

Azt nem tudja, hogy kivel akar párkapcsolatot, akkor hogy tud elég határozott lenni fontosabb dolgokban?


Tanácsom: keress mást

2016. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Építsd le az embert,fogalmam sincs mit akar tőled,de szórakozik veled.

Ez a lényeg.

2016. ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt akarja tőled amit a többi nőtől,nem többet és nem is kevesebbet.Lehet,hogy ez több mint szex,de biztosan kevesebb mint kapcsolat,persze ő ezt nevezi kapcsolatnak.
2016. ápr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor jól gondoltam, hogy csak játszik... Amúgy valóban érdekes, hogy céget vezet ilyen életfelfogással...

A kérdésem még annyi, hogy szerintetek felmondjak? Igaz, hogy kb havonta 1-szer ha találkoznák vele, de nem tudom, hogy jó ötlet e továbra is neki dolgozni?

2016. ápr. 21. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!