Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A pesti Fresh24Dental-al...

A pesti Fresh24Dental-al kapcsolatban kinek vannak tapasztalatai? Hogy mennek ott a dolgok? Ki melyik fogorvosnál járt és milyen volt?

Figyelt kérdés

2018. jan. 18. 00:05
 1/3 anonim válasza:

Sajnos elmondhato az egész cégről, hogy egy kalap f**. Azért, mert egyik ismerősöm pont a tulajdonosnál csináltatta meg a fogát, aki állítólag mester implantologus és a legszakképzettebb fogorvosnak vallja magát. No ez a jóember 5 implantátumot csinált neki ami már a 2. héten meghibásodott és szepszises lett a a kezelések során. És nem egy embertől hallottuk, hogy szepszises lett a kezelései során. Miután a kórházba került az ismerősöm, felhívták a kórházból a jódoktort, aki nem hkgy valaszolt volna a történtekre meg mondta, hogy hagyjuk békén és nem foglalkozik velünk. Nem tudtuk feljelenteni mert egy ugyved se vállat ellene pert.

És az egész praxisban főként újonnan kikerült rezidenseket alkalmaz akik nullák. Szar egy fos az egész. Nem attól lesz szép a fogad, hogy a rendelő csillog villog hanem az orvos precizitásátó.

2019. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Henrik82 válasza:

Üdv, az én tapasztalatom a következő: Volt egy panaszmentes gyökér kezelt rágófogam amin a röntgen gyulladást mutatott (más fog miatt készült a röntgen).


A doktornő azt mondta, hogy foglalkozni kell vele, mert a későbbiekben problémás lehet a fog. Mondtam persze tegyük meg amit lehet, mentsük meg a fogat.


Na ennek a gyökérkezelésnek 3 hónap folyamatos fájdalom, gyulladás, visszajárás lett a vége, ami a fog kihúzásához vezetett.


Már úgy voltam 3 hónapos szenvedés után, hogy inkább húzza ki, mert már megőrülök. Persze a sikertelen gyökérkezelés után a foghúzásért is pénzt kértek.


Itt lehetne vége a történetnek, de egy pár hét után ismételten elkezdett fájni a fogam helye. Mint kiderült egy pár fogdarab még bent maradt, és ez okozott gyulladást.


Felhívtam őket, elmondtam a 4 hónapja tartó kálváriámat (lehet nem a legmegfelelőbb hangnemben, de a fájdalomtól már.....). A "kedves" ügyfélfelvevő hölgy annyival leakart rázni


telefonon, hogy aláírtam a papírt, amin ők nem vállalnak semmilyen felelősséget a gyökérkezelésre, sem a foghúzásra, és különben is kérjek időpontot.


A hangnemet, és a hozzáállást igen a szívemre vettem, ezért bementem a rendelőbe, hogy személyesen kérjem ki magamnak ezt a bánásmódot.


A hölgyemény miután már degradáló volt neki a helyzet a többi páciens előtt rám hívta a biztonságiakat.


Mindenki vonja le, hogy mit gondol, de én biztos nem teszem be a lábam többet a Fresh24Dental-ba, és azt fogom ajánlani az ismerőseimnek is, hogy messzire kerüljék el ezt a rendelőt.


Amit kaptam tőlük: Egy problémamentes fog elvesztése, 4 hónap fájdalmas gyökérkezelés, foghúzás, és egy alpári hozzáállás!

2019. júl. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én most voltam nálunk komplett fogakat csináltatni, épp ügyvédet keresek!

senkinek sem ajánlom!

nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!