Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tömés utáni fájdalom. Mi...

Tömés utáni fájdalom. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Betömték a felső 5-ös fogamat. Mióta kiment az érzéstelenítő, időközönként szúró, lüktető fájdalmat érzek. A fog alján és a fog oldalán éreztem a lyukat fogtömés előtt.Most hogy be lett tömve, alul nem érzem a lyukat de oldalt viszont igen... és fogtömés előtt nem fájt egyáltalán. Mennyire normális hogy fáj? Talán az lehet a baj hogy az oldalsó részén érzek még lyukat?

2018. jan. 20. 02:47
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Hazavágta a fogadat. Ha visszamész gyökérkezeli. Aztán az se fog sikerülni és lehet kihúzni.
2018. jan. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy hazavágta. Egyik alkalommal tömés után nekem is napokig fájt a fogam, aztán elmúlt. Ha pár nap után sem enyhülne a fájdalom, akkor menj vissza.
2018. jan. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tömés előtt nem fájt akkor szerintem utána se kéne hogy lüktessen, de amúgy ja, lehet elmúlik majd. Én tömés után egyszer nem éreztem hogy nagyon problémás lenne a fogam, de utána sokat voltam kint a hidegben és még traumában volt a fog így lehet megfázott szegény. Vagy két hétig elég érzékeny volt. El is rágtam minden nap két gerezd foghagymát azon az oldalon, az olyan jó baktériumölő. Csak ki tudja csípni a szájnyálkahártyát.
2018. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!