Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek ez még ki lehet...

T Arnold kérdése:

Szerintetek ez még ki lehet huzni, vagy szájsebészet?

Figyelt kérdés
Elèggè elhanyagoltam a fogaim règen èa ugy döntöttem ideje rendbe tenni,most meg fèlek hogy szájsebèszetre kell menni. Itt a kèp: [link]

2018. jan. 21. 02:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Félsz nem félsz ez van. Menj fogászatra, aztán majd a fogdoki ad neked egy "belépőt" szükség szerint a szájsebre.
2018. jan. 21. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne ehhez szájsebészet? Nem tudom mi az a barna rajta, de miért ne lehetne ezt kihúzni?
2018. jan. 21. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kiszedi, de a szájsebész is kiszedi, csak esetleg jobban felszerelt.
2018. jan. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha most elmész vele egy fogorvoshoz, akkor még esélyes hogy meg tudná menteni. Attól függ hogy a gyökér dentinje is szuvas-e (a barna színű dolog a szuvas dentin) - ha ép, akkor gyökérkezeléssel és felépítéssel (műcsonk + korona) megoldható. Ha viszont túl mély a szuvasodás, akkor csak szájsebész tudja kihúzni, mivel annyira lebomlott a koronarész hogy alig van mire ráfogni és biztos hogy széttörne a fogó alatt.
2018. jan. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
vagy 6 ilyen fogam van xDD
2018. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Büszke lehetsz rá 5-ös.
2018. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5ös szájába se szagolnék bele az biztos!
2018. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerencsère ki tudták huzni körbe szètört a fogo allat mert tul nagy ès erős gyökere volt a fogrvos szerint,de az utolso esèlynèl kijött hál istenek!
2018. jan. 29. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!