Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Félek az állnadó fogszabályzót...

Félek az állnadó fogszabályzótól mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy 3 nap mulva mennem kell a fogszabályzásra!! Nagyon de nagyon félek előszőr attól hogy nagyon szoros lesz és nyomni fogaja a fogaimat! a másik meg attól

Hogy behányok hozbe azért mert most beteg is vagyok hányás virus és attol fèlek hogy nem múlik el és lehányom az orvost! Meg néztem ilyen vidit és és láttam hogy egy csövet valami olyam cső amibel mossák le a fogaidat vagy nem tom de azt rakják be a számbe és félek hogy attol hányni fogok mert nagyon nem szeretem ha van a számba valami !Szerintetek elfog mulni?



#fogszabályzó #hányás stb
2018. jan. 30. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. hányós vírussal nem fogják neked feltenni

2. persze, hogy nyomni fogja meg fájni fog elég sokáig, plusz húzások után - ez van

2018. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem a nyálelszívót láttad? Fogkövet szedtek már le neked? Ott is ilyen van.


Ha beteg vagy, kérjetek másik időpontot, fertőző betegként ne menj fogorvoshoz.

2018. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:

Ha beteg vagy akkor nem rakja fel, adnak másik időpontot.

Amúgy igen, a fogszabi fáj, először kikezdi a szádat meg amikor húznak rajta az is fáj. Ha a doki nem ad rá magától viaszt, akkor kérj! Nekem sebesre és hólyagosra kezdte anno az egész szájüregem és utána mondta ismerős hogy nem kaptatok viaszt? Mi: milyen viaszt? Szóval van hogy elfelejtik mondani. Amúgy meg valahányszor fáj, gondolj a jövőbeli szép mosolyodra, én is mindig ezt csináltam.

2018. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom ha nem leszek jobban akkor nem megyek most már nem félek :)
2018. jan. 30. 16:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézz videókat a felrakásról meg mások tapasztalatairól, van sok pl. a youtubeon is.
2018. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem leszel jobban is ha nagyon sokat hánysz akkor kihányod magad és fél óra alatt úgyis felteszi addig meg csak kibírod
2018. jan. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, azota felraktak?
2018. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!