Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tiszteletlen hogy pszichiá...

Jeverezi kérdése:

Nem tiszteletlen hogy pszichiáterem előt nyújtózkodtam meg a kezemet nyakamhoz tettem és úgy beszéltem?

Figyelt kérdés
Tehát nyújtózkodtam mert el volt zsibbadva mindenem meg fáradt voltam meg. Ez nem tiszteletlenség? Meg hogy a két kezemet hátratettem a nyakamhoz és úgy válaszolgattam neki

2017. jan. 23. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ebből ő sok mindent megtud rólad, úgyhogy még segítetted is testbeszéddel. Azért az arcába ne ásíts bele!
2017. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem az. Ez nem egy klasszikus hivatalos kapcsolat, fontos, hogy ömnagad legyél.
2017. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1-es nem ásítok bele az arcába!!!
2017. jan. 23. 17:07
 4/11 A kérdező kommentje:
2-es köszönöm szépen! Nem szeretem megjátszani magamat meg nem is tudom olyan ösztönösen viselkedek mindenhol és szerintem ez jó hogy hiteles vagyok!
2017. jan. 23. 17:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon jó. Csak nehogy túlzásba vidd..
2017. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5-ös! Nem szoktam túlzásba vinni semmi egyébként ez akihez járok már nem is számolom hanyadik szakember!


Először kiskoromban ovodásként kerültem pszichológushoz mert fegyelmezetlen voltam stb err eelkerültem az gyermekpszichiátriára és ott diagnosztizáltak hiperaktívnak, figyelemzavarosnak. Aztán általános iskolásként is jártam pszichológushoz, középiskolásként is. Felnőttként szorongásos beteg lettem meg sok alkoholt ittam és most is járok csak ez pszichiáter is és gyógyszrrel is kezel sertraline-nal mert anélkül innék és szoronganék. Szerencsére A figyelemzavart már kinőttem! :) és "csak" szorongásos-depressziós és személyiség gonndok miatt van szükségem orvosra, terapeutára! :)

2017. jan. 23. 17:30
 7/11 anonim ***** válasza:

Első: szerinted ez mit árul egy emberről? Miben segítette az orvost az, hogy a páciens nyújtózott egyet?

Nem kötekedem, tényleg érdekel.

Értesz esetleg a témához?


Én ma voltam először pszichológusnál, beszéltem magamról és a problémámról, az esetek nagy részében nem néztem a szemébe, hanem elméláztam, a távolba révedtem. Így össze tudtam szedni a gondolataimat, nem azt lestem, ő hogyan reagál. Aki ért a témához, az is írhat.


A kérdezőhöz visszatérve, szerintem sem tiszteletlenség, sőt. Az lenne a lényeg, hogy elengedd magad, egy olyan bizalmi viszony alakuljon ki orvos és beteg között, amibe egy nyújtózás simán belefér.

2017. jan. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1-es vagyok és pszichológus. Nézzetek utána a metakommunikációnak!
2017. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7-es köszönöm a jó és segítő kész válaszodat! Szerintem is mindenki úgyy viselkedik a pszichiáternél ahogy akar, igazad van!!!


Gyógyulást kívánok a betegségedhez amive pszichológushoz jársz. Kemény meló lehet tudom én is tapasztalom hétről hétre. Felszaggatja a terapeutám a sebeimet ovodáskoriakat, iskoláskoriakat sok bántást, csúfolást és verést meg persze a megalázást. Sokszor össze vissza vertek csak azért mert okosabb voltam az átlagnál. És ez még mindig fáj. A tanáraim is akkoriban a poroszos oktatási stílusban tönkretették a motivációmat és sajnos a személyiségem sínylette meg. Anyukám szokta mondani ha annak idején nem kapok annyi bántást mostanra már híres és gazdag ember is lennék. De remélem előbb-utóbb beteljesül az álmom és sikeres karriert futok be a hivatásomban ami egyelőre még eladó de remélem nemsokára üzletvezető leszek :))

2017. jan. 23. 19:58
 10/11 A kérdező kommentje:

1-es és 8-as OKÉ! Te klinikai szakpszichológus vagy? Mondd már meg nekem szívem h. mit szűrnél le egy ilyen atrtásból?


[link]


ugyan ilyen volt a mindenem most gondolok bele :D

2017. jan. 23. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!