Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Stewardess szeretnék lenni,...

Stewardess szeretnék lenni, mennyire kell rendben lenni a fogaimnak?

Figyelt kérdés
2-ben almalgám van, amit jobb nem bántani szerintem. Van egy koronám, illetve 2 fehér töméssel van. Fogszabàlyzóm volt így sorban van, max. fehéríteni lehetne.
2018. febr. 4. 19:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Gyerekkoromban nem figyeltünk a hatosokra, így azok a tömöttek.
2018. febr. 4. 19:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a cég egészségügyi elvárásait, ahova jelentkezni szeretnél.
2018. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel majdnem végig vigyorognod kell, így elég fontos, hogy szépek legyenek a fogaid.
2018. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Más elvárások vannak a Bécs- New-York járaton, és mások Budapest Miskolc járaton. De ettől eltekintve is egy csinos nőnek legyenek rendben a fogai is.
2018. febr. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szépek, majd kifehéríttetem, de a tömések nem látszanak mosolygásnál, viszont azt olvastam, hogy baj az amalgám.

Annyira gázak, hogy nem érne meg kicseréltetni, viszont most egy ilyen hülyeség miatt momdjak le az álmomról.

2018. febr. 4. 19:43
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es, inkább légitársaság függő, konkrétan Emirates. Bár eléggé egységes lehet az elvaras szerintem. Most arról nem tehetek, hogy sárga, azt a fogfehéríts megoldja. De a tömésekkel nem tudok mit.
2018. febr. 4. 19:46
 7/8 A kérdező kommentje:

Ezt találtam:


The dental standards expected r the following:


- Teeth should be free from caries/cavities/decay and all necessary filling completed.

- Roots etc. should be removed and sockets clean, uninfected and healthy.

- Temporary filling r not acceptable.

- Gingiva and oral cavity to be free from infection or disease.

- Teeth should be free from plaque, scaled and polished. Good level of periodontal health.

- Crown & bridgework, if present, should be in good condition.

- Dentures, if applicable, should be in good condition and fit properely.

- Root canal treatment (RCT) should be complete & satisfactory. For recent RCT, a post treament periapical X-ray should be supplied.

- Widsom teeth which r normally symptom free (i.e which do not compromise adjacent teeth or do not create reccurent infections) don not require removal.

- Gaps/missing teeth do not need to be replaced by bridges etc. if posterior and unnoticeble.

- Dentition should be of a cosmetically acceptable appearance.

2018. febr. 4. 19:50
 8/8 Metionin ***** válasza:
Hát ha a hiányzó fog nem gáz ha nem látszik, akkor az amalgám sem lesz gáz.
2018. febr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!