Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha letörtek darabok a fogam...

Ha letörtek darabok a fogam végéből, le lehet csiszoltatni egyenes aljúra? Fogorvos foglalkozik ilyennel, vagy speciális szakember?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert eddig csak hümmögött, amelyik fogorvosnak mondtam ezt, pedig többnek mondtam.
2018. febr. 5. 22:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Apró darabok törtek le persze, így egyenetlen a fogaim vége, ápolatlannak tűnik.
2018. febr. 5. 22:04
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Akkor nem jó fogorvosoknál jártál, biztosan van olyan aki megcsinálja, de ha lecsiszolnak a fogadból, akkor korona is kell rá.
2018. febr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pontosan
2018. febr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Más megoldás van rá, valami tömőanyaggal kitölteni esetleg ezeket a hullámos részeket?

Egyik ismerősömnek régen csinálták, ő biztos nem kapott koronát máshogy oldották meg neki.

2018. febr. 6. 14:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Van olyan lehetőség is, de ezt majd az orvos dönti el.
2018. febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem simán kiigazította a metszőélét, nekem is kicsit csipkés volt. Kb. másfél perces művelet, vagy még annyi sem volt.

Aki azt írta, hogy ha lecsiszolják, korona is kell rá, az ne úgy képzelje el, hogy rendesen körbecsiszolja, hanem csak az élét, épp csak annyit, hogy egyenessé váljon.

2018. febr. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elkérhetem a fogorvosod elérhetőségét? Akár privátba is írhatod.
2018. febr. 7. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!