Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Amikor inekciót kapok az...

Amikor inekciót kapok az ínyembe az fáj? :/ előtte még bekeni ilyen krémizével. Az is érzéstelenítő. Fájnifog? :/ menyi ideig fog tartani? (fogtömés. )

Figyelt kérdés
gyorsválasztkérek. :D 20p.mlva meek fogorvoshoz :D
2010. jún. 7. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazság szerint fáj, de kibírható. Attól is függ, hova szúrja, mert elöl, felül jobban fáj, mint hátul, alul. De megéri, mert utána teljes nyugalomban "élvezheted" a kezelés további részét. A "krémizé" szerintem nem sokat használ.
2010. jún. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vészes a fájdalom, kicsit feszít és szúr, de inkább az, mint fúrás érzéstelenítés nélkül.
2010. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szinte egyáltalán nem fog fájni.

Tele van helyesírási hibával a kérdésed, az nem fáj?

2010. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszii :D

már nem angyon félek tőle de ha meglátom az inekciós tűt.. biztos hogymegint félnifogok. :D megazhogy kiskoromba amikro voltam akkor nagy sz*rul húzták ki a fogamat.. egy iylen behajlított kis vassal és cask bekenték semi inekciós.. és az a krém nem nagyon használt..és éna zóta félektőlük..:S

2010. jún. 7. 11:30
 5/13 A kérdező kommentje:

ja és hátul alulra kapom az inekciót... :S

reméelm nem fog fájni.. ti mire szoktatok gondolni vagy mit csináltok hogyne godnoljatok rá hogy "na épp msot fogja beadni...."

2010. jún. 7. 11:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Valami egészen drámai a helyesírásod.Az injekció kb 2 másodpercig fáj,és úgy egy órát tart a hatása.
2010. jún. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ne kérj hozzá érzéstelenítést, szerintem az injekció jobban fáj, mint a fogtömés. Én sose kértem még hozzá, és bár kellemetlen a tömés, de egyáltalán nem fáj.

Kb. két hete húzták ki a fogam, ahhoz persze kell injekció, és hát eléggé fájt. Utáloooom

2010. jún. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszii

tudom bocsi csak siettem..

2010. jún. 7. 11:37
 9/13 anonim ***** válasza:

11:34-es vagyok.

Mi volt a fogdokinál?

2010. jún. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Figyeld az én esetemet :)

Én elájulok az injekciós tű látványától is, nem még oldáskor, DE itt meg sem éreztem/rosszul sem lettem !

Nyugi :)

2010. jún. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!