Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájsebészeti műtét napján...

Szájsebészeti műtét napján lehet nemi életet élni?

Figyelt kérdés
Tudom, picit fura kérdés, de pont Valentin-napon lesz a műtét (délelőtt), délután/este meg a barátommal lennék.
2018. febr. 11. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Be leszel még gyógyszerezve. Kapsz valami dögerős cuccot, amit 4-6 óránként kell bevenni, kiüt, aludni fogsz. Ha nem veszed be, akkor a falat kaparod kínodban. Barikád várjon a dugással legalább egy napot, ha nem csak üríteni használ téged.
2018. febr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a "cucc" fájdalomcsillapító?
2018. febr. 11. 19:34
 3/11 anonim ***** válasza:
antibiotikum
2018. febr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ennyire kiüt az antibiotikum?


Az elmúlt hónapokban 3 antibiotikum kúrám is volt, de nem tapasztaltam ilyen mértékű hatást.

2018. febr. 11. 19:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Fájdalomcsillapító, nem antibiotikum. Iszonyat fájna érzéstelenîtés nélkül maga a műtét, meg még utána is pár órán át.
2018. febr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem sok kedved lesz műtét után a szexre, általában feldagad az arc és jegelni kell, plusz ha kiáll a zsibbadás gyógyszert kell bevenni a fájdalomra, tehát alkoholt inni sem szabad.
2018. febr. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Persze, normálisan elvégzett műtét után SEMMI bajod nem lesz.


Nekem volt már három is, de köszi, pár órával utána már mindent tudtam normálisan csinálni, nem lettem pocok, és brutál fájdalmaim sem voltak.

2018. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán célszerű ilyenkor olyasmit csinálni, amitől megnő az ember vérnyomása. Általában mondjuk nem is nagyon van kedve hozzá az embernek.
2018. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ráadásul büdös is lesz a szád, ki se tudod majd nyitni rendesen, és úgy általában azt fogod kívánni, hogy mindenki hagyjon békén.
2018. febr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, romantika megy már ezerrel?
2018. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!