Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan lehetséges az esti...

Jacques Fosche kérdése:

Hogyan lehetséges az esti fogmosás?

Figyelt kérdés

Napi kétszeri a fogorvosok által ajánlott fogmosásmennyiség. Nézzünk pár otthoni és életszerű példát ennek betarthatatlanságáról:


Hazamész. Vár a vacsora az asztalon. Finom is volt, le is gurítottad egy pohár borral az íze kedvéért, lehet le is fojtottad az egészet egy édességgel. Megdícséred, milyen finom volt, élvezed, ahogy az ízek egymásra licitálva kulminálnak az arcodban, elégedetten hátradőlsz, csettintesz a nyelveddel elégedetten, majd... szapora léptekkel elindulsz a fürdő irányába fogat mosni.


Hazamész. Vár a finom vacsora az asztalon. Módjával eszel, majd elsuhansz villámgyorsan a fürdőbe, zuhanyzás és fogmosás. Nagy eséllyel szex lesz. Kiváló. Elégedetten hátradőlsz utána és közben azon gondolkodsz, megegyed-e a vacsorád maradék-t. Kimész a konyhába, kissé rámelegítesz, jó ízzel megeszed, lehet leborítod egy pohár borral az egészet az arcodba... és rohansz is a fürdőbe fogat mosni.


Hazámész. Nem főztek semmit, de cserébe egészen biztos szex lesz. Lett is. Elégedetten hátradőlsz és rendelsz egy pizzát.. (Nem írom le, úgyis tudod már, mi lesz.)


Nem haza mész először. Kocsma, haverok, pia, buli. Némileg ittasan hazaérsz, meghallgatod, hogyan kéne élni, bólintasz, majd szélesre tárod és kizabálod a hűtőt...


Kihagytam valamit?



2018. febr. 13. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem iszonyuan tulkombinalod. Amugy meg igen, en barmelyik utan felkelek, es megyek fogatmosni, tok mindegy, milyen faradt vagyok, v milyen finom a kaja utoize eppen :)
2018. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hazamész ,vacsi , befejezted ,élvezed pár órát az ízeket addig elviszed morzsit (kutyus) sétálni hazaérsz , szex fogmosás.
2018. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igyekszem minden este megmosni a fogamat. Ha nem sikerül, akkor sem fogok belehalni.
2018. febr. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
LEfekvés előtt - ami ideális esetben mindeenemű kaja után legaláb 3-4 órával van - mosok fogat és öblítek szájvízzel. Ennyi.
2018. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Hány éves vagy, hogy ilyeneken agyalsz? 12? Ha neked nem alap, hogy időt szakítasz a fogmosásra, akkor sajnálom a szexpartneredet.
2018. febr. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sose sajnáld. Örülök a kommentednek, nagyon hasznos volt és hálás vagyok, hogy nem tértél el a témától és nem kezdtél személyeskedni sem.
2018. febr. 18. 09:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát én nem szoktam vacsora után egyből bedőlni az ágyba, előtte fürödni szoktam, és ha már a fürdőszobában vagyok, hát nem olyan nagy erőfeszítés 3 percet szánni a fogmosásra.


Szex után szintén jól esik a fürdés, ami szintén közelebb visz a fürdőszobához, ahol a fogkefe lakik, szóval tényleg nem értem a problémádat...

2018. ápr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!