Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerdai szájsebészeti műtét...

Szerdai szájsebészeti műtét után ma már ehetek nutellát?

Figyelt kérdés

Két orvos is volt bent a műtétnél. A sebész azt mondta, hogy bármit ehetek, ami jól esik, amit meg tudok rágni. A fogszabályzós orvos meg kiegészítette, hogy azért tejeset ne egyek. De nem mondta, meddig.


Viszont ez nem bölcsességfogműtét volt, hogy a másik oldalon tudjak enni, hanem kb pont középen vágtak nekem, ezért is bonyolultabb a helyzet.


2018. febr. 17. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Cukros ételeket kerüld ilyen esetben legalább egy hónapig.
2018. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell egy hónapig, tejeset 4-5 napig, meg alkoholt sem eddig, de azon kívül bármit ehetsz, csak moss fogat utána.
2018. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jo azért nutellát nem kéne még,de pl a teába tehetsz, meg amibe kell.


Én mondjuk bplcsifog mütét utén szinte csak csokin éltem, olyan szájzáram lett, hogy elképesztö. Csoki okés volt, meg minden amit csak nyelni v szopogatni kellett :)

2018. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!